Юне покоління зможе все!

0
253

Команда “Лідер” із Чернелиці – переможець цьогорічних обласних змагань «Чорний ліс – 2019»

На початку серпня відбувся цей молодіжний, патріотичний, науково-пізнавальний захід. Змагання тривали цілий тиждень у мальовничому селі Вістова. Всього взяло участь 12 команд.

У тижневій програмі учасники мали змогу випро­бувати свої сили в різноманітних спортивних, гастроно­мічних конкурсах і вікторинах. До неї входили три етапи змагань: пізнавально-практичний, творчо-відпочин­ковий та науково-теоретичний. Діти показали неабиякі свої здібності у розбиранні та складанні автомата,  стрільбі з пневматичної гвинтівки. Долали перешкоди канатом і змагались у в’язці «морських вузлів», навиках із надання першої медичної допомоги, визна­чали кращих у знаннях основ захисту Вітчизни. В одному із завдань необхідно було приготувати страви з наданих продуктів, і тут молодь показала себе з творчого боку. Талановиті підлітки, до того ж, мило­звучно співали патріотичних пісень та змагались у конкурсі ерудитів тощо.

За результатами змагань третє місце посіла команда Тисменицького району – «Чорний ворон», друге виборов «Грім» (Богородчанський район), а перемогла Чернелицька команда «Лідер». Перше місце виборювали Надія Щиголь, Вікторія Попович, Богданка Попович, Іванна Кловата, Василь Лютак, Василь Лихач, Максим Калинчук і Олександр Липка. Наставники переможців – учителі захисту Вітчизни Микола Павлюк та історії – Олександра Щиголь.

Призери отримали грамоти, кубки, медалі та цінні призи від департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації.

Анна МИНЯЙЛЮК.

 

 

Тут може бути ваша реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я