Турнір до дня Святого Миколая

0
582

Сьогодні в Городенківській ЗОШ №1 відбувся традиційний турнір із настільного тенісу серед школярів до Святого Миколая. Змагання, які проводяться вже дванадцять років поспіль, були присвячені пам’яті тенісиста-ветерана Миколи Буджака із Ясенева Пільного, який відійшов у засвіти в січні, а до того був серед незмінних організаторів. На турнір прийшла його родина, а син, о. Микола Буджак, звернувся до юних спортсменів із молитвою і привітальним словом.

Серед дівчат перемогли вихованки Богдана Дейчука, учениці Серафинецької школи Марія Тужанська, Іванна Сеник і Вероніка Стасів.

Уперше переміг серед хлопців учень ЗОШ №1 Юрій Бондзяк, другим став торішній чемпіон, гімназист Вадим Хандусь, представник ЗОШ №2 Максим Бурлака здобув “бронзу”. Нагороджував переможців заступник голови районної федерації, тренер і досі активний спортсмен-ветеран Ярослав Матійчик.

Фінальний поєдинок видався направду захопливим.

Турнір не став, як завше, багаточисельним і загальнорайонним, адже діють обмеження.

А серед нагород – м’ячики від районної федерації, грамоти, медалі, ракетка від сім’ї Буджака, а також, як і щорік, кубок від ще одного Миколи – ветерана і візитівки городенківського тенісу Миколи Лазорка.

Тут може бути ваша реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я