Любов Куска: «Важко, аж до сліз, але Бог допомагає!»

0
896
Велика сім’я рада, що завершили добудову кімнати до літньої кухні.

Наприкінці минулого року у Хвалибозі сім’я зі семи чоловік, четверо з яких інваліди й  важкохворі, залишилася під відкритим небом, бо згоріла їхня хата зі всім нажитим майном.

Минуло два місяці, «Край» поцікавився, як відбудовуються господарі. Любов Куска, яка доглядає за хворими чоловіком, батьком, братом, сестрою і своїми двома дітьми, розповіла, що доводиться нелегко.

– Ми не маємо ні вихідного, ні свята, – зітхає, – бо постійно працюємо, щоб мати де жити, чоловікові рятуємо зір завдяки операціям у столиці, всі домочадці потребують догляду, ще й продовжуємо вирощувати худобу на продаж. Інколи так гірко плачу, як нам це все подолати!? І дякую Богові, що дає силу та посилає добрих людей на допомогу! Безмежно вдячні засобам масової інформації, в тому числі нашому «Краю» і кожному, хто долучається! Із допомогою жертводавців, волонтерів, влади і постійної власної праці домурували кімнатку в літній кухні, яка вціліла, залили фундамент на місці згарища під нову хату й починаємо мурувати стіни.

Попереду ще дуже багато роботи і витрат, тому не будьмо байдужими до чужого горя! Хоча б невелика підтримка від кожного буде вагомим вкладом для потерпілої сім’ї.

Картка “Приватбанку” 5168 7427 2480 1091 Куска Любов Михайлівна

Оля КОВАЛІВ.

 

 

Тут може бути ваша реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я