До Дня Незалежності Указом Президента України звання «Заслужений вчитель України» присвоєно вчительці історії та правознавства Городенківських школи №1 та гімназії Мирославі Олексин. За час педагогічної роботи пані Мирослава підготувала 62 призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з історії і правознавства і 15 переможців IV етапу Всеукраїнської олімпіади з історії. Уродженка Городенки весь свій 27-річний трудовий стаж здобула в рідному місті, навчаючи дітей не тільки історії нашої держави, а й від щирого серця ділячись із ними любов’ю та відданістю до нації, до свого рідного краю і народу. Любов’ю, яку отримала від своїх батьків – вчителів школи №1. Вчитель-методист вищої категорії поділилася із «Краєм», що основними, так би мовити, гаслами в її роботі з учнями є «Не мрій, а дій!», яким вона надихає їх і себе на нові досягнення, і «Навчаючи навчаюсь», яке додає наснаги зростати як педагог і наполегливо працювати.
![Мирослава Олексин -](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2020/08/118629058_1011522905979329_6301958006695262782_n.jpg)
![Мирослава Олексин -](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2020/08/118474808_231080044945576_7525093251455309092_n.jpg)
![Мирослава Олексин -](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2020/08/118599782_1020307015066142_5446340002610603722_n.jpg)
![Мирослава Олексин -](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2020/08/118469991_745774282877787_3782195566153576837_n.jpg)
![Мирослава Олексин -](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2020/08/118536097_359859151706450_2492882255652189914_n.jpg)
![Мирослава Олексин -](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2020/08/118480087_314626416652126_7314382661525446370_n.jpg)