Як повідомив «Край» Городенківський районний відділ управління державної служби України з надзвичайних ситуацій, 8 листопада до чергового відділення рятувальної служби надійшло повідомлення про те, що на власному городі мешканці Винограду знайшли 16 бойових снарядів.
![Небезпечна знахідка](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2020/11/зображення_viber_2020-11-09_15-05-38.jpg)
Наступного дня, у понеділок вранці піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНС в нашій області здійснила обстеження і вилучила загалом 29 артилерійських снарядів, калібром 105 мм, часу ІІ світової війни та знешкодила ці вибухонебезпечні предмети в спеціально відведеному місці.