Сьогодні в Городенківській ЗОШ №1 відбувся традиційний турнір із настільного тенісу серед школярів до Святого Миколая. Змагання, які проводяться вже дванадцять років поспіль, були присвячені пам'яті тенісиста-ветерана Миколи Буджака із Ясенева Пільного, який відійшов у засвіти в січні, а до того був серед незмінних організаторів. На турнір прийшла його родина, а син, о. Микола Буджак, звернувся до юних спортсменів із молитвою і привітальним словом.
![Турнір до дня Святого Миколая](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2020/12/131179551_456300598693006_27703217338189562_n.jpg)
Серед дівчат перемогли вихованки Богдана Дейчука, учениці Серафинецької школи Марія Тужанська, Іванна Сеник і Вероніка Стасів.
![Турнір до дня Святого Миколая](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2020/12/131441462_1836288606535617_8722220288253833943_n.jpg)
Уперше переміг серед хлопців учень ЗОШ №1 Юрій Бондзяк, другим став торішній чемпіон, гімназист Вадим Хандусь, представник ЗОШ №2 Максим Бурлака здобув "бронзу". Нагороджував переможців заступник голови районної федерації, тренер і досі активний спортсмен-ветеран Ярослав Матійчик.
![Турнір до дня Святого Миколая](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2020/12/131383233_1590406934481700_679138047013645474_n.jpg)
![Турнір до дня Святого Миколая](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2020/12/131261817_211705710514466_4713133766235033809_n.jpg)
Фінальний поєдинок видався направду захопливим.
![Турнір до дня Святого Миколая](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2020/12/131138983_857374211753265_256272937342492196_n.jpg)
Турнір не став, як завше, багаточисельним і загальнорайонним, адже діють обмеження.
![Турнір до дня Святого Миколая](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2020/12/Opera-Знімок_2020-12-12_202749_mail.ukr_.net_.png)
А серед нагород - м'ячики від районної федерації, грамоти, медалі, ракетка від сім'ї Буджака, а також, як і щорік, кубок від ще одного Миколи - ветерана і візитівки городенківського тенісу Миколи Лазорка.