Святий Миколаю, глянь, як постаралися школярі! Вони люблять тебе, Чудотворче, й чекають щедрих подарунків! Просимо, моли Бога за вільну Україну, за мир і спокій, за здоров'я для всіх - від немовляток до найстарших бабусь і дідусів! Хай щирі усмішки, гарний настрій і доброта наповнюють світ!
Свої таланти на демонструють учні Вільхівського НВК, дякуємо за співпрацю директорці Лесі Приймак і всім, хто долучився! А також щиро вдячні вчительці християнської етики Ірині Шлемко сприяння у зборі чудових робіт школярів із Глушківського НВК.
Отож, малюночки зі Глушкова:
![Крайчик-Миколайчик](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2020/12/132019000_301677524560784_3706434388942661786_n-1.jpg)
![Крайчик-Миколайчик](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2020/12/132028665_2875067609485508_3301631082907341942_n.jpg)
Вільхівські школярі намалювали:
![Крайчик-Миколайчик](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2020/12/129900040_402084177896461_4516479806003865510_n.jpg)
![Крайчик-Миколайчик](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2020/12/131895080_388119695594613_5788111895895650711_n.jpg)