21 травня 2024
COVID-відділення у Городенківській лікарні переповнені

COVID-відділення у Городенківській лікарні переповненіCOVID-відділення у Городенківській лікарні переповнені. Про це щойно розповіла «Краю» головна лікарка Олександра Косовець:
COVID-відділення у Городенківській лікарні переповнені
- Довелося вчергове перепрофільовувати неврологічні ліжка під інфекційні. Вперше за весь період ковіду поступили важкі кисневозалежні діти, в тому числі двоє до року. Сьогодні всі 120 інфекційних ліжок заняті, 6 реанімаційних заняті, розгорнули ще два додаткових. За останній місяць ми купили ще два апарати ШВЛ та отримали від Центру здоров’я ще один, на цей момент усі зайняті. Всі 7 хворих, які перебувають у реанімаційному відділенні, важкі. Одна хвора померла. Таких важких ускладнень, які спостерігаються зараз, не було впродовж усього періоду ковіду.
Лікування ускладнених випадків договартісне, деякі препарати доводилось збирати з усіх аптек. Ця хвиля ковіду буде важкою. Напевно, вірус дуже сильно мутував, адже є випадки, коли хворі взагалі не відчули що в них є серйозні проблеми в легенях, а прояви мінімальні. Субфібрильна температура 37,1-37,2 - багато людей не звертать на неї увагу і продовжують відвідувати громадські місця без обстеження ПЛР. Серйозною проблемою є також те, що всі змучились і перестали міряти температуру взагалі перед тим як іти на роботу чи до школи. Наша безвідповідальність насамперед перед собою, перед родиною, колективом в якому працюємо може обернутись трагедією. Вчергове прошу – обов’язковий попередній запис до лікарів, на обстеження. Не створюйте живих черг, бо після перебування в такій черзі найбільший ризик захворіти або розповсюдити інфекцію.
Бережіть здоров'я своє і своїх ближніх, дотримуйтеся рекомендацій лікарів!
Записала Любов Левінська.
Любов Левінська}
Автор

Любов Левінська