В неділю у Винограді відбулися змагання зі зимової риболовлі, які організував Віктор Гелетюк.
![«Рибний» азарт](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2021/02/0-02-05-0b3a2d1435dad625adaa24dbbbadfb2ecfbc53f41d2e3cffeeaf8e451d6ef113_9527a2c8.jpg)
Панський ставок цього дня привабив більше десяти місцевих рибалок, які змагалися як у індивідуальному, так і в командному турнірі.
Перемогла команда «Осока», до складу якої увійшли Іван Триняк і Василь Тимофійчук, останній ще й став переможцем у індивідуальному турнірі. Спеціальну нагороду за найбільшу рибину отримав Віталій Делетюк, впіймавши на гачок карасика на 265 грам.