Новина, яка збиває з ніг! Принаймні вболівальників та оберегів слави Городенського краю.
Щойно до редакції зателефонував президент ФК Пробій Женя Драганчук і повідомив: "Пробій" - бронзовий призер першості області!!! 15 матчів без поразок зробили свою справу!
![ФК Пробій став бронзовим призером першості області з футболу](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2019/06/65734600_727208894361933_5921785794011332608_n.jpg)
Косів відмовився приймати Городенку в останньому турі, представники федерації вже привітали керівництво нашого клубу. Приєднуємося, вітаємо Євгена Драганчука, начальника команди Івана Яшана, граючого тренера Ігоря Білика, всіх-всіх хлопців! Дякуємо за фантастичний дебютний сезон!
Хтось тепер спробує поховати клуб із Городенки?..
Слово президенту: "Команда майже повністю складається з місцевих гравців, для яких слово "Пробій" - не просто слово. Це символ відважності, бажання перемог та непоступливості. 15 матчів без поразок та найкращий результат у 2 колі ще раз підтверджують: у нас не просто команда, а щира сім'я, де кожен готовий на самопожертву заради спільних ідей. А тому така команда має жити та приносити радість усім вболівальникам,які підтримували команду увесь сезон".
![ФК Пробій став бронзовим призером першості області з футболу](https://kray.if.ua/uploads/finder/articles/2019/06/65188560_727209661028523_7954163283391414272_n.jpg)