15 червня 2024
ФК Пробій став бронзовим призером першості області з футболу

ФК Пробій став бронзовим призером першості області з футболуНовина, яка збиває з ніг! Принаймні вболівальників та оберегів слави Городенського краю.

Щойно до редакції зателефонував президент ФК Пробій Женя Драганчук і повідомив: "Пробій" - бронзовий призер першості області!!! 15 матчів без поразок зробили свою справу!

ФК Пробій став бронзовим призером першості області з футболу


Косів відмовився приймати Городенку в останньому турі, представники федерації вже привітали керівництво нашого клубу. Приєднуємося, вітаємо Євгена Драганчука, начальника команди Івана Яшана, граючого тренера Ігоря Білика, всіх-всіх хлопців! Дякуємо за фантастичний дебютний сезон!

Хтось тепер спробує поховати клуб із Городенки?..

Слово президенту: "Команда майже повністю складається з місцевих гравців, для яких слово "Пробій" - не просто слово. Це символ відважності, бажання перемог та непоступливості. 15 матчів без поразок та найкращий результат у 2 колі ще раз підтверджують: у нас не просто команда, а щира сім'я, де кожен готовий на самопожертву заради спільних ідей. А тому така команда має жити та приносити радість усім вболівальникам,які підтримували команду увесь сезон".

ФК Пробій став бронзовим призером першості області з футболу

Редакція "Край"}
Автор

Редакція "Край"